• kontakt
 • ako ušetriť ?
 • Cenníky
 • Aktuality
  15.11. - 14.2. OBDOBIE VODY
  Aktívne orgány: obličky, močový mechúr Príznaky oslabenia: časté zápaly močového mechúra, ktorý sa snaží preberať funkciu obličiek, nedoslýchavosť, rednutie kostí, strach, obavy


  Tip na posilnenie imunity
  Poznáte túto aminokyselinu? Jej obsah v krvi ovyplyvňuje pružnosť našich ciev a imunitu.


  Znamenia potravy

  vytlač stránku pošli stránku pridaj k obľúbeným

                  

  Znamenia  surovej potravy 

  Úžasný pohľad do minulosti civilizácií bolo potvrdený modernou vedou o výžive. Ukazuje sa, že to čo bolo raz nazvané „Doktrína znamení“ bola neuveriteľne správne.  Potvrdzuje sa , že každá potrava má vzhľad, ktorým sa podobá na telesný orgán alebo psychologickú funkciu a tento vzor sa chová ako signál alebo znamenie aký úžitok z potravy má  konzument.
  Plátok mrkvy vyzerá ako ľudské oko. Zrenička, dúhovka a lúčovité linky vyzerajú ako ľudské oko... a  naozaj dnešná veda dokazuje, že mrkva zvyšuje cirkuláciu krvi  v oku a funkciu očí. 
  Rajčina, má štyri komory a je červená. Srdce je červené a má štyri komory.  Všetky výskumy dokazujú, že rajčiny sú naozaj pravá potrava pre srdce a krv.
  Hrozná visia v zhluku, ktorý má tvar srdca. Každé hrozno vyzerá ako krvná bunka a všetky dnešné výskumy ukazujú, že hrozná sú nesmierne vitalizujúce potrava pre srdce a krv.
  Vlašský orech vyzerá ako malý mozog, s ľavou a pravou hemisférou,vyššie  veľký mozog a nižšie malý mozog. Dokonca brázdy a záhyby  sú na orechu ako na mozgovej kôre. My už teraz vieme, že orechy pomáhajú rozvíjať vyše 3 tucty neurotrasmitérov pre fungovanie mozgu.

  Fazuľa   vlastne uzdravuje a pomáha udržovať funkciu ľadvín, a skutočne,  semená vyzerajú ako ľadviny ľudí. 
  Zeler, rebarbora a pod. rastliny vyzerajú ako kosti. Táto potrava cielene posilňuje kostí, obsahuje 23 % sodíka. Ak nemáš dostatok sodíka v tvojej strave, telo ho ťahá z kostí a tým ich oslabuje. Táto potrava doplňuje a zásobuje  kostru tela.
  Baklažán, avokádo a hruška sú zamerané na zdravie a funkciu maternice a krčka maternice . tiež vyzerajú ako tieto orgány. Dnešné výskumy ukazujú, že keď ženy konzumujú 1 avokádo týždenne, vyrovnáva to hormóny a pôsobí ako prevencia rakoviny krčku maternice.  A aké je to dômyselné? ... trvá 9 mesiacoc než z kvetu avokáda narastie zrelý plod. Obsahuje 14 000  nutričných chemických zložiek v každej týchto plodov (moderná veda zatiaľ preskúmala a pomenovala 141).

  Figy sú plné semien a visia v dvojiciach, keď rastú. Figy zvyšujú  pohyblivosť mužských spermií a zvyšujú počet spermií, taktiež pomáhajú prekonať mužskú sterilitu.

  Sladké zemiaky vyzerajú ako pankreas a vlastne vyrovnávajú glykemický index pri diabete. 

  Olivy asistujú  zdraviu a funkcii vaječníkov. 

  Grepfruity, pomaranče a iné citrusové plody vyzerajú ako mliečne žľazy a vlastne podporujú zdravie prsníkov a pohyb lymfy do prsníkov a z prsníkov.

  Cibuľa vyzerá ako telesné bunky. Dnešný výskum ukazuje, že cibuľa pomáha  odstraňovať odpad zo všetkých telesných buniek. Dokonca vyvoláva slzenie, ktoré 
  vyplavuje epitelové vrstvy z očí.

  Banány, uhorky a cukiny a iné podobné plody sú zamerané na veľkosť a silu mužských pohlavných orgánov. Je to pravda!
   
  Arašidy majú nesmierny účinok na semenníky a sexuálne libido. Arašidy boli zakázané ako potrava pre mužov v kláštoroch počas stradoveku.  Mnoho ľudí si neuvedomuje, že arginín, hlavný komponent  Viagry je z arašidov.    

 • znečistenie
 • ochrana
 • ako pomôcť ?
 • Akcie
  Prednáška o aromaterapii
  17.01.2019
  Srdečne vás pozývam na zaujímavú prednášku


  |   VODA   |   VÝŽIVA   |   POHYB   |   VZDUCH   |   SLNKO   |
  Ochrana osobných údajov   Zdravý životní styl