• kontakt
 • ako ušetriť ?
 • Cenníky
 • Aktuality
  15.2 – 14.5. OBDOBIE DREVA
  Aktívne orgány: pečeň, žlčník Toto obdobie je spojené s očistou. Na jar nestačí iba upratať svoj byt, ale ešte dôležitejšie je vyčistiť si celý zažívací trakt, čím podporíme pečeň a žlčník.


  Tip na posilnenie imunity
  Poznáte túto aminokyselinu? Jej obsah v krvi ovyplyvňuje pružnosť našich ciev a imunitu.


  Zen Gest pre dobré trávenie

  vytlač stránku pošli stránku pridaj k obľúbeným

  DigestZen je jednou zo zmesí doTerra, ktorá sa považuje za veľmi účinnú metabolickú zmes (ako Slim and Sassy a Zendocrine). Je to obrovská aktívna úľava vo fľaštičke.

  Skúsenosti Dr. Hilla s pacientmi a jeho výskum preukázali, že väčšina gastrointestinálnych (tráviacích) porúch je následkom zápalu spôsobeného baktériami, vírusmi, parazitmi a inými mikróbami a nedostatkom správnej výživy a stresu.

  Vlastnosti: Antibakteriálny, protizápalový, anti-mikróbny, proti nevoľnosti, anti-parazitický, protikŕčový, Upokojuje symptóm po opici (alkohol, cukor, uhľohydráty alebo bielkoviny z mäsa)

  Upokojuje a zmenšuje kyselinový reflux, stimuluje obnovu poškodených tkanív v tráviacom systéme, niektorým ľuďom táto zmes redukovala polypy v tráviacom systéme.

  Mnohé esenciálne oleje už boli prostredníctvom výskumu uznané za silné činitele, ktoré pomáhajú obnovovať normálnu rovnováhu tráviaceho systému. DigestZen® využíva výhody týchto zavedených teraputických zložiek z zmesi čistých esenciálnych olejov. Každá zo zložiek :Ginger (zázvor), peppermint (mäta), tarragon, fennel (fenikej), caraway, coriander (koriander) a anise (aníz) má špecifické vlastnosti, ktoré dodávajú k celkovej účinnosti tejto silnej zmesi. Pri vnútornom použití DigestZen od dōTERRA® prináša uľudňujúcu digestívnu úľavu. Na aromatické, masážne aj vnútorné použitie.

   

  Zen Gest – Digestive Blend 15ml (31030005)
  Cena: €48.00

   

  Užívanie:

   

  Zen Gest aplikovať na brucho a na zápästia pri nevoľnosti, veľmi zlom trávení, zvracaní, hnačke,kŕčoch, otrave jedlom, kyselinovom refluxe, pálení záhy, plynatosti, nafukovaní, kolike (u malých bábätiek na chodidlá),

  Zen Gest užitý pred každým jedlom zlepšuje trávenie a potláča  množenie kvasiniek v žalúdku, odstraňuje cirkuláciu plesní, upokojuje kyselinovú reakciu na jedlo, a pomáha pri eliminácii parazitov, redukuje kyseliny a zápal tkanív, ktoré s ňou prichádzajú do kontaktu, aby pomohli systémom, aby sa navrátili k prirodzenému stavu vynikajúveho zdravia.

  Zen Gest aplikovaný na čelo pomôže proti nádche a upchatia z infekcie dutín, pri aplikácii pozdĺž nosa a na líca môže uvoľniť ešte viac zahliehenia.

  Zen Gest aplikovaný na spodky chodidiel a dlane môže pomôcť ľuďom  zbaviť sa voľnopredajných liekov proti kyseline. Stimuluje dobré trávenie a pomáha pri vstrebávaní živín z jedla.  DigestZen ap likovaný na brucho môže pomôcť proti sezónnym alergiám.

  Zotavovanie sa z chrípky: 1 kvapka DigestZenu v teplej vode vytvorí skvelý upokojujúci čaj, keď sa zotavujete po chrípke, alebo po prílišnom cestovaní, pomáha telu dostať sa naspäť do rovnováhy.


  Kolika: DigestZen 3 kvapky, Levandula 2 kvapky, Čajovník 2 kvapky

  Bolesti hlavy: Na bolesti hlavy spojené s chrípkou, nádchou., kašľom alebo infekciou dutín aplikujte Zen Gest na chodidlá, obzvlášť na veľký palec a na kosti za uchom (pri veľmi citlivej pokožke môžete rozriediť s kokosovým olejom) na body bolesti hlavy na dlaniach a zápästiach.

  Kvasinky: Niekedy pri aplikácii DigestZenu na brucho prvých niekoľko krát sa u ľudí, ktorí začínajú používať esenciálne oleje môžu na bruchu vyhodiť malé vyrážky, čo sú iba kvasinky, ktoré už boli prítomné v systéme a tieto úžasné čisté oleje ich uvoľnili cez kožu. Prestaňte používať na oblasť brucha a iba ho užívajte vnútorne, alebo aplikujte na chodidlá.

  Bolesti pri menštruácii a zápcha: DigestZen 3 kvapky, Whisper 3 kvapky, Majoránka 3 kvapky – natrite na oblasť brucha, kde máte kŕče podľa potreby — pred spaním, keď chcete, aby sa vám uľavilo, môžete použiť  Zen  Gest ako čípky (do capsule s panenským kokosovým olejom) 20 kvapiek DigestZen  1 lyžica kokosového oleja na upokojenie zvracania a črevných problémov.

  DigestZen sa môže použiť pri opuchoch, pri odstraňovaní parazitov z čreva a kvasiniek z tráviaceho systému.

  Reumatická horúčka: DigestZen aplikujte na hrudník po rozriedení 4-5 krát denne. Počas zotavovania vynechajte mliečne výrobky a biely cukor.

  Ranná nevoľnosť: Rieďte s kokosovým olejom a masírujte na vonkajšie ucho jemne a pite veľa vody.

   

  Bez žlčníka:  Prestaňte používať Prilosec a použite 2 kvapky DigestZen vo vode a vypite.  Keď vysadíte lieky, trvá to 3 dni, čo budete mať nepríjemný kyselinový reflux. Je to efekt praku.  Aplikujte DigestZen na chodidlá a dlane zároveň keď vysadzujete lieky. Pomáha pri prechode.

   

    Mám záujem o tento výrobok

   

 • znečistenie
 • ochrana
 • ako pomôcť ?
 • Akcie
  Akcia pre jarnú očistu! Ušetrite 15%
  15.03.2019
  Citŕonový éterický olej na prečistenie tela a Metabolická zmes na obmedzenie maškrtenia a naštartovanie trávenia...


  Ako si vytvoriť domácu prírodnú voňavú lekárničku
  27.03.2019
  ... s éterickými olejmi doTerra


  |   VODA   |   VÝŽIVA   |   POHYB   |   VZDUCH   |   SLNKO   |
  Ochrana osobných údajov   Zdravý životní styl