• kontakt
 • ako ušetriť ?
 • Cenníky
 • Aktuality
  Tip na posilnenie imunity
  Poznáte túto aminokyselinu? Jej obsah v krvi ovyplyvňuje pružnosť našich ciev a imunitu.


  Ako sa vyhnúť pôstnej kríze
  Využite posledné slnečné dni na pôst, nech sa telo očístí aj zvnútra


  Zen Gest pre dobré trávenie

  vytlač stránku pošli stránku pridaj k obľúbeným

  DigestZen je jednou zo zmesí doTerra, ktorá sa považuje za veľmi účinnú metabolickú zmes (ako Slim and Sassy a Zendocrine). Je to obrovská aktívna úľava vo fľaštičke.

  Skúsenosti Dr. Hilla s pacientmi a jeho výskum preukázali, že väčšina gastrointestinálnych (tráviacích) porúch je následkom zápalu spôsobeného baktériami, vírusmi, parazitmi a inými mikróbami a nedostatkom správnej výživy a stresu.

  Vlastnosti: Antibakteriálny, protizápalový, anti-mikróbny, proti nevoľnosti, anti-parazitický, protikŕčový, Upokojuje symptóm po opici (alkohol, cukor, uhľohydráty alebo bielkoviny z mäsa)

  Upokojuje a zmenšuje kyselinový reflux, stimuluje obnovu poškodených tkanív v tráviacom systéme, niektorým ľuďom táto zmes redukovala polypy v tráviacom systéme.

  Mnohé esenciálne oleje už boli prostredníctvom výskumu uznané za silné činitele, ktoré pomáhajú obnovovať normálnu rovnováhu tráviaceho systému. DigestZen® využíva výhody týchto zavedených teraputických zložiek z zmesi čistých esenciálnych olejov. Každá zo zložiek :Ginger (zázvor), peppermint (mäta), tarragon, fennel (fenikej), caraway, coriander (koriander) a anise (aníz) má špecifické vlastnosti, ktoré dodávajú k celkovej účinnosti tejto silnej zmesi. Pri vnútornom použití DigestZen od dōTERRA® prináša uľudňujúcu digestívnu úľavu. Na aromatické, masážne aj vnútorné použitie.

   

  Zen Gest – Digestive Blend 15ml (31030005)
  Cena: €48.00

   

  Užívanie:

   

  Zen Gest aplikovať na brucho a na zápästia pri nevoľnosti, veľmi zlom trávení, zvracaní, hnačke,kŕčoch, otrave jedlom, kyselinovom refluxe, pálení záhy, plynatosti, nafukovaní, kolike (u malých bábätiek na chodidlá),

  Zen Gest užitý pred každým jedlom zlepšuje trávenie a potláča  množenie kvasiniek v žalúdku, odstraňuje cirkuláciu plesní, upokojuje kyselinovú reakciu na jedlo, a pomáha pri eliminácii parazitov, redukuje kyseliny a zápal tkanív, ktoré s ňou prichádzajú do kontaktu, aby pomohli systémom, aby sa navrátili k prirodzenému stavu vynikajúveho zdravia.

  Zen Gest aplikovaný na čelo pomôže proti nádche a upchatia z infekcie dutín, pri aplikácii pozdĺž nosa a na líca môže uvoľniť ešte viac zahliehenia.

  Zen Gest aplikovaný na spodky chodidiel a dlane môže pomôcť ľuďom  zbaviť sa voľnopredajných liekov proti kyseline. Stimuluje dobré trávenie a pomáha pri vstrebávaní živín z jedla.  DigestZen ap likovaný na brucho môže pomôcť proti sezónnym alergiám.

  Zotavovanie sa z chrípky: 1 kvapka DigestZenu v teplej vode vytvorí skvelý upokojujúci čaj, keď sa zotavujete po chrípke, alebo po prílišnom cestovaní, pomáha telu dostať sa naspäť do rovnováhy.


  Kolika: DigestZen 3 kvapky, Levandula 2 kvapky, Čajovník 2 kvapky

  Bolesti hlavy: Na bolesti hlavy spojené s chrípkou, nádchou., kašľom alebo infekciou dutín aplikujte Zen Gest na chodidlá, obzvlášť na veľký palec a na kosti za uchom (pri veľmi citlivej pokožke môžete rozriediť s kokosovým olejom) na body bolesti hlavy na dlaniach a zápästiach.

  Kvasinky: Niekedy pri aplikácii DigestZenu na brucho prvých niekoľko krát sa u ľudí, ktorí začínajú používať esenciálne oleje môžu na bruchu vyhodiť malé vyrážky, čo sú iba kvasinky, ktoré už boli prítomné v systéme a tieto úžasné čisté oleje ich uvoľnili cez kožu. Prestaňte používať na oblasť brucha a iba ho užívajte vnútorne, alebo aplikujte na chodidlá.

  Bolesti pri menštruácii a zápcha: DigestZen 3 kvapky, Whisper 3 kvapky, Majoránka 3 kvapky – natrite na oblasť brucha, kde máte kŕče podľa potreby — pred spaním, keď chcete, aby sa vám uľavilo, môžete použiť  Zen  Gest ako čípky (do capsule s panenským kokosovým olejom) 20 kvapiek DigestZen  1 lyžica kokosového oleja na upokojenie zvracania a črevných problémov.

  DigestZen sa môže použiť pri opuchoch, pri odstraňovaní parazitov z čreva a kvasiniek z tráviaceho systému.

  Reumatická horúčka: DigestZen aplikujte na hrudník po rozriedení 4-5 krát denne. Počas zotavovania vynechajte mliečne výrobky a biely cukor.

  Ranná nevoľnosť: Rieďte s kokosovým olejom a masírujte na vonkajšie ucho jemne a pite veľa vody.

   

  Bez žlčníka:  Prestaňte používať Prilosec a použite 2 kvapky DigestZen vo vode a vypite.  Keď vysadíte lieky, trvá to 3 dni, čo budete mať nepríjemný kyselinový reflux. Je to efekt praku.  Aplikujte DigestZen na chodidlá a dlane zároveň keď vysadzujete lieky. Pomáha pri prechode.

   

    Mám záujem o tento výrobok

   

 • znečistenie
 • ochrana
 • ako pomôcť ?
 • Akcie
  Pozvánka na seminár...
  16.11.2018
  770capital ... ktorý vám pomôže zlepšiť zdravie celej rodiny

  Zelený intenzívny seminár
  17.11.2018
  Ohladom zelenych potravin nie je lepsi seminar, na ktorom by ste sa dozvedeli viac ako na tomto.


  |   VODA   |   VÝŽIVA   |   POHYB   |   VZDUCH   |   SLNKO   |
  Ochrana osobných údajov   Zdravý životní styl