• kontakt
 • ako ušetriť ?
 • Cenníky
 • Aktuality
  15.11. - 14.2. OBDOBIE VODY
  Aktívne orgány: obličky, močový mechúr Príznaky oslabenia: časté zápaly močového mechúra, ktorý sa snaží preberať funkciu obličiek, nedoslýchavosť, rednutie kostí, strach, obavy


  Tip na posilnenie imunity
  Poznáte túto aminokyselinu? Jej obsah v krvi ovyplyvňuje pružnosť našich ciev a imunitu.


  vytlač stránku pošli stránku pridaj k obľúbeným

  CHOLIKAN

  Zloženie: extrakt z vínnej révy, resveratrol, škrob
  Popis: Ako ďaleko ste od hyperlipémie? Po dobrom živote túži každý a zdravie je ten najkrajší fragment symfónie života. Len pri dobrom zdraví môže človek realizovať svoje túžby v živote, pocítiť všetko jeho čaro. Zlepšením kvality života sa stravovanie ľudí podstatne zlepšuje. Musíme však priznať očividnú skutočnosť, že pre nevyrovnanú štruktúru stravy sa v ľudskom organizme usádzajú vo veľkom množstve tuky a cholesterol, ktoré sú príčinou chorôb súčasnej civilizácie pod názvom - hyperlipémia. Okrem toho nás zrýchlený rytmus života privádza k tomu, že neprestajne prežívame celkový "duševný tlak", nachádzame sa v stresových situáciách, čo sa prejavuje ako hlavný faktor vzniku hyperlipémie. Symptómy hyperlipémie znamenajú zvýšenie úrovne sérového cholesterolu, triglyceridov, alebo proteínového cholesterolu nízkej hustoty. Hyperlipémia - najvážnejší faktor vzniku srdcovocievnych a mozgových ochorení. Toto ochorenie v počiatočnom štádiu nemá klinické symptómy. Môže však urýchliť proces sklerotizácie artérií, vyprovokovať hypertóniu, diabetes, vznik "tukovej" pečene, cirhózy pečene, pankreatídy, žlčových kameňov a mnohých ďalších ochorení.
  Hyperlipémia - údel iba starých ľudí? Štatistika ukazuje, že okolo 70% starých ľudí vo svete trpí hyperlipémiou. Každoročne zomiera 15 miliónov ľudí na srdcovo-cievne ochorenia, vyprovokované hyperlipémiou. Mnohé štatistické údaje varujú, že srdcovo-cievne ochorenia nie sú "patentovanými" chorobami iba starších ľudí. Vekové ohraničenie výskytu týchto chorôb sa posúva stále nižšie a nižšie. Štatistiky v USA ukazujú: medzi ľuďmi trpiacimi sklerózou koronárnych ciev - 7% predstavujú ľudia mladší ako 40 rokov.
  Je hyperlipémia nevyliečiteľným ochorením? Pravdaže nie. Experimenty potvrdzujú: objavenie "CHOLIKANu", vyrobeného čínskou korporáciou "TIANŠHI", môžeme nazvať "šťastným objavom" pre ľudí trpiacich hyperlipémiou. Aktívny komponent "CHOLIKANu" - resveratrol - významne zlepšuje metabolizmus a predchádza hyperlipémii.
      V čom spočíva tajomstvo resveratrolu? Všetkým je známe, že strava Francúzov sa vždy vyznačovala vysokým obsahom tukov a cholesterolu, avšak v západných krajinách, čo je udivujúce, Francúzi najmenej trpia kardiovskulárnymi ochoreniami. V porovnaní s Američanmi je to o polovicu menej. To je francúzska hádanka. Teraz už vedci vyriešili hádanku, v čom je tajomstvo Francúzov. Je to preto, že Francúzi často konzumujú červené hroznové víno. A toto víno obsahuje resveratrol = Cholikan ! Resveratrol predstavuje rastlinný antioxidant, nachádzajúci sa v hrozne, ktorý disponuje antibiotickým protizápalovým účinkom, bráni oxidácii a mutogenéze, profylakticky pôsobí na odvrátenie aterosklérozy, spôsobuje cirkuláciu krvi, odstraňuje usadeniny na stenách ciev, čím pôsobí na odvrátenie srdcových ochorení.

  Dávkovanie: 1-3x denne 1 kapsulku postupne zvyšovať po týždňoch. Užívať max. 28 dní. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

  Cena: 66,- EUR
                                                                                               Mám záujem o tento výrobok

 • znečistenie
 • ochrana
 • ako pomôcť ?
 • Akcie
  Prednáška o aromaterapii
  17.01.2019
  Srdečne vás pozývam na zaujímavú prednášku


  |   VODA   |   VÝŽIVA   |   POHYB   |   VZDUCH   |   SLNKO   |
  Ochrana osobných údajov   Zdravý životní styl