• kontakt
 • ako ušetriť ?
 • Cenníky
 • Aktuality
  15.11. - 14.2. OBDOBIE VODY
  Aktívne orgány: obličky, močový mechúr Príznaky oslabenia: časté zápaly močového mechúra, ktorý sa snaží preberať funkciu obličiek, nedoslýchavosť, rednutie kostí, strach, obavy


  Tip na posilnenie imunity
  Poznáte túto aminokyselinu? Jej obsah v krvi ovyplyvňuje pružnosť našich ciev a imunitu.


  Zelené potraviny

  vytlač stránku pošli stránku pridaj k obľúbeným

  Chlorella Green Ways

   

  Chlorella Green Ways obsahuje okrem širokej škály biologicky aktívnych látok, ktorých neúplný zoznam je uvedený v tabuľke základných nutričných hodnôt, tiež ďalšie unikátne látky. Je napríklad jedným z najbohatších zdrojov zeleného farbiva chlorofylu, vďaka ktorému vďačíme za život na tejto planéte. Avšak akákoľvek z kontextu vytrhnutá účinná látka alebo hodnota jednej mikro- či makroživiny nevypovedá o celkovom prínose zelených potravín pre človeka. Dôležitá je totiž celková súhra a synergia všetkých látok, nie údaje o hodnotách aktuálne módnych účinných zložiek. Preto sa sústredíme nie na „výživu čísel“, ale na „výživu súvislostí“.

  O hodnote Chlorelly rozhoduje nielen zloženie, ale aj forma spracovania. Chlorella GW je vyrábaná tak, aby bol zachovaný maximálny obsah účinných látok, a aby tieto látky boli maximálne vstrebateľné a pre organizmus prístupné. K tomu prispieva aj unikátna metóda sprayového sušenia Chlorelly GW (STEAM), ktorá zaručuje vysokú vstrebateľnosť nutričných látok (minimálne 80 %).

  Chlorella GW neobsahuje žiadne prísady, ide o úplne čistý produkt!

     

  Úžitok Chlorelly Green Ways

   

  Chlorella – táto smaragdová „konzerva“ plná vitálnych látok – bola pre svet objavená nie vďaka masívnej reklame, ale preto, lebo funguje. Fungovanie má v popise práce – táto jednobunková sladkovodná riasa totiž patrí medzi najjednoduchšie formy života, od ktorých závisia formy vyššie, komplexnejšie a zložitejšie. Je svojbytná, samostatná a pre život dokonale vybavená. Podobne ako ostatné fotosyntetizujúce organizmy je predpokladom a základom celého vyššieho potravinového i životného reťazca.

  Zelené potraviny – a chlorella je jedným z príkladov – môžeme vnímať ako pomyselnú potravinovú základňu. A podobne ako sú pevné základy predpokladom úspešnej a bezpečnej stavby rodinného domu, sú zelené potraviny predpokladom pevnosti a bezpečia našich jedálnych lístkov. Toto vnímanie úlohy zelených potravín je dôležitejšie ako dlhé zoznamy izolovaných účinných látok a ich izolovaných účinkov.

  Chlorella Green Ways je kvalitným palivom a výberovou potravou pre naše bunky. Môžeme ju vnímať ako organicky pestovanú zeleninu najvyššej kvality. Tej je nadradená iba svojou užívateľsky praktickou formou tabliet.

   

  Návod na použitie a odporúčaná denná spotreba

   

  Štandardné denné množstvo chlorelly pre dospelého zdravého človeka je asi 5 g (20 tabliet). Zelené potraviny môžeme vnímať ako „koncentrovanú“ zeleninu, preto všeobecne platí, že dávkovanie závisí od životného štýlu užívateľa. Predávkovanie chlorellou (podobne ako predávkovanie zeleninou) nehrozí a poddávkovanie je zbytočné. Je potrebné dbať na dostatočný prísun tekutín (čistá voda), aby mohol prebiehať detoxikačný proces. Zelené potraviny sa užívajú ideálne nalačno, teda 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle, vždy však s najmenej hodinovým odstupom od klasických liekov.


  Zelený jačmeň
 • znečistenie
 • ochrana
 • ako pomôcť ?
 • Akcie
  Prednáška o aromaterapii
  17.01.2019
  Srdečne vás pozývam na zaujímavú prednášku


  |   VODA   |   VÝŽIVA   |   POHYB   |   VZDUCH   |   SLNKO   |
  Ochrana osobných údajov   Zdravý životní styl